Форумы на IS.UA

Вернуться   Форумы на IS.UA > Игры, спорт, хобби > Прочие темы
Регистрация TV приставки Справка Календарь Игры Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Реклама от Google
Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 14.02.2021, 14:22
mayax mayax вне форума
Новичок

Поблагодарил(а): 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 постах
Коляску для новонародженого

Дівчатка, порадьте найлегшу і зручну коляску для новонародженого. Доведеться тягати її на 5 поверх, тому вага дуже важливий для мене при виборі. Ну і щоб дитині в ній було комфортно.
Старый 14.02.2021, 14:24
Erni Erni вне форума
Новичок

Re: Коляску для новонародженого

Зазвичай важкі коляски - це транформери, 2-в-1 3-в-1 та ін. з наворотами. Спробуйте шукати чисто коляску-люльку. Чим менше в колясці наворотів, тим вона легше. Перевірено на своєму досвіді.
Старый 14.02.2021, 14:24
mayax mayax вне форума
Новичок

Цитата:
Сообщение от Erni Посмотреть сообщение
Зазвичай важкі коляски - це транформери, 2-в-1 3-в-1 та ін. з наворотами. Спробуйте шукати чисто коляску-люльку. Чим менше в колясці наворотів, тим вона легше. Перевірено на своєму досвіді.
У мене була звичайна коляска, важила близько 15 кг. Коли ліфт не працював, як миленька носила коляску і дитини в ній на руках по сходах на 5 поверх. Чесно - відчуття як під час пологів день у день відчувала, лаялася, все дико боліло. Однак моментально схудла і прийшла в форму, та ще й біцепсами обзавелася. І ні про що не шкодую.
Старый 14.02.2021, 14:26
Erni Erni вне форума
Новичок

Цитата:
Сообщение от mayax Посмотреть сообщение
У мене була звичайна коляска, важила близько 15 кг. Коли ліфт не працював, як миленька носила коляску і дитини в ній на руках по сходах на 5 поверх. Чесно - відчуття як під час пологів день у день відчувала, лаялася, все дико боліло. Однак моментально схудла і прийшла в форму, та ще й біцепсами обзавелася. І ні про що не шкодую.
Я замовив звичайну люльку, вона легше і зручніше трансформера. Прогулянкову коляску буду окремо купувати, я порахувала, що простіше взяти дві зручні легкі, ніж 1,5 року тягати 20-ти кг трансформер.
За цінами приблизно однаково виходить. Та й на потім все одно напевно купите прогулянкову тростину. Як правильно вибрати коляску для новонародженого https://journal.rozetka.com.ua/ua/ya...kreti-pokupki/ читайте і цій статті. Завдяки цим порадам обрала для себе і дитини ідеальній варіант.
Ответ